Events Archive

Тріо Венсана Буржекса (Франція). Біг-бенд національного академічного духового оркестру України

Тріо Венсана Буржекса (Франція). Біг-бенд національного академічного духового оркестру України

03 April 2019, 19:00 Save to calendar

Національна філармонія України Володимирський узвіз, 2, Київ, Украина

Information about event

«Французька весна в Україні» розпочнеться із джазу. Принаймні у філармонії 3 квітня чекайте зустрічі із неперевершеними музикантами Тріо Венсана Буржекса (Франція). Венсан Буржекс (фортепіано), Дерріл Холл (контрабас), Бенджамін Хенок (ударні) виступлять разом із Біг-бендом Національного академічного духового оркестру України під орудою Олексія Вікулова.

Венсан Буржекс – один з найяскравіших джазових піаністів сучасної Франції. У 2017 році став фіналістом премії Джанго Рейнхардта і номінантом на Victoires de la Musique Jazz. Народився в Бордо у родині драматурга Клода Буржекса. Навчався у США, у знаменитому коледжі Берклі. Після закінчення університету Венсан Буржекс переїхав до Нью-Йорку, де став активним учасником музичної сцени столиці джазу. Співпрацює із багатьма відомими музикантами, серед яких – тромбоніст Аль Грей і ударник Боббі Дарем (пізніше вони створять тріо «BоBоBо» з басистом П'єром Буссаге). Протягом декількох років був піаністом у квартеті Джейн Айри Блум. Повернувшись до Франції 2003 року, продовжує грати з такими музикантами, як Раві Колтрейн, Авішай Коен, Лью Табакін, Хал Сінгер, Боббі Дарем та інші. Новий альбом Венсана Буржекса “Cosmic Dream” виходить у квітні 2019 року.

Дерріл Холл – відомий басист, який живе у Франції. Родом із Філадельфії, і починав свою кар'єру у США. Переможець Міжнародного конкурсу Телоніуса Монка (1996). У 2004 році переїхав до Франції. Виступає із такими артистами, як Сідар Уолтон, Дайана Рiвз, Дідьє Локвуд, Уейн Ескоффері, Роберт Гласпер та іншими. Від 2017 року Дерріл Холл постійно співпрацює з Венсаном Буржексом.

Бенджамін Хенок – ударник і композитор. Ріс в артистичній сім'ї: його мати художниця, батько рекламний фотограф, а вітчим – музикант. Саме вітчим став вчити хлопчика музиці, і у віці 12 років Бенджамін дебютував на професійній сцені. Бенджамін Хеноко гастролює по всьому світу. У різні роки співпрацював із Мішелем Леграном, Кенні Гарретом, Джеймсом Тейлором, Дідьє Локвудом, Марком Тернером, Рави Колтрейном, Рішаром Гальяно, біг-бендами Лінкольн Джаз Центру і WDR.

"Французька весна в Україні" — щорічний фестиваль французької культури в Україні. Традиційно включає різноманітну кінопрограму, театральні вистави, виступи музичних колективів, художні виставки тощо.


За підтримки Посольства Французької Республіки в Україні,
Французького інституту в Україні

Фестиваль «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ»

«COSMIC DREAM. ОРКЕСТРОВА ВЕРСІЯ»

Тріо Венсана Буржекса (Франція) –
ВЕНСАН БУРЖЕКС
ДЕРРІЛ ХОЛЛ (контрабас)
БЕНДЖАМІН ХЕНОК (ударні)

Біг-бенд Національного академічного духового оркестру України

Диригент – ОЛЕКСІЙ ВІКУЛОВ

У програмі – джазові твори В. Буржекса, Х. Хенкока, К. Вейла, Дж. МакХ’ю

Вартість квитків - 100-500 грн.

<ПРИДБАТИ КВИТКИ>

 


2019-04-03 19:00:00
2019-04-03 21:00:00

About

Until now, the orchestra is the first and only Civilian Symphonic Band of such a level and status in Ukraine

Карта

Find us at Social

Our Location

KYIV, Ukraine
Volodymyrs'kyi descent, 2b
tel. +38(044)278 6471

Others (ua only)

Please publish modules in offcanvas position.