Архів подій

ZE BEST CINEMA MUSIC - ENNIO MORRICONE

ZE BEST CINEMA MUSIC - ENNIO MORRICONE

10 Січень 2018, 19:00 Сохранить в календаре

Будинок Архітектора вулиця Бориса Грінченка, 7, Київ, Україна

Інформація

Ennio Morricone - один з найвідоміших композиторів сучасності, зокрема серед композиторів кіно. За свою кар'єру він написав музику до 400 фільмів і телесеріалів. Ennio Morricone володар численних премій, серед яких дві премії «Оскар», три премії «Золотий глобус», премію «Греммі» і багато інших. Він написав саундтреки до класичного вестерну «Хороший, поганий, злий», фільмів «Мерзенна вісімка», «Недоторканні», «Джанго звільнений», «Майстер і Маргарита» і для десятків інших картин.

10 січня музичні твори італійського композитора виконає Національний Академічний Духовий Оркестр України. Національний Академічний Духовий Оркестр України заснований Спілкою композиторів України в 1979 році. Сьогодні це один з провідних колективів країни, єдиний в Україні громадянський духовий оркестр такого рівня. Він неодноразово представляв Україну за кордоном - брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і в Німеччині. У репертуарі оркестру представлені різноманітні жанри - від класики до джазу.

Склад оркестру: 
- Диригент - Михайло Мороз; 
- Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон-альт, саксофон-сопрано), Станіслав Сластьон (саксофон-тенор), Марія Зубкова (саксофон-альт), Роман Козіонов (саксофон-баритон), Богдан Сичевський (саксофон-тенор); 
- Труби: Володимир Спасиченко, Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Микола Гірдюк, Дмитро Мальме; 
- Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников; 
- Ритм-група: Костянтин Маркочань (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара), Руслан Ядвіжін (бас-гітара).

Запрошуємо вас в захоплюючий світ музики Ennio Morricone. Концерт відбудеться 10 січня в Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00.


2018-01-10 19:00:00
2018-01-10 21:00:00

Про Нас

Колектив до нині є першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу

Карта

Знайти нас в соцмережах

Наша адреса

КИЇВ, Україна
Володимирський узвіз, 2-Б
тел. +38(044)278 6471