Архів подій

CHRISTMAS JAZZ SONGS - LOUIS ARMSTRONG & FRANK SINATRA

CHRISTMAS JAZZ SONGS - LOUIS ARMSTRONG & FRANK SINATRA

05 Січень 2018, 19:00 Сохранить в календаре

Будинок Архітектора вулиця Бориса Грінченка, 7, Київ, Україна

Інформація

5 січня Національний академічний духовий оркестр України виконає новорічні джазові хіти Френка Сінатри і Луї Армстронга. Дві легенди ХХ століття створили еталон сучасної музики і надихнули сотні музикантів по всьому світу.

Луї Армстронг - джазовий трубач, поряд з Дюком Еллінгтоном, Чарлі Паркером, Майлзом Дейвісом і Джоном Колтрейном справив великий вплив на розвиток джазу і популяризував його у всьому світі. Його манера гри на трубі вплинула на всіх музикантів після 1930 року: Бінга Кросбі, Біллі Холлідей і Френка Сінатру.

Френк Сінатра - співак, актор, кінорежисер, продюсер і шоумен. Одинадцять разів ставав лауреатом премії «Греммі». Славився «оксамитовим» тембром голосу, його пісні незмінно входять в топ рейтингів романтичної музики. Сьогодні балади Сінатри так само добре підходять для перших поцілунків, побачень і весільних танців, як і півстоліття тому.

Композиції Френка Сінатри і Луї Армстронга виконає Національний академічний духовий оркестр України.

Заснований Спілкою композиторів України в 1979 році, сьогодні це один з провідних колективів країни, єдиний в Україні громадський духовий оркестр такого рівня. Він неодноразово представляв Україну за кордоном - брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і в Німеччині. В репертуарі представлені різноманітні жанри - від класики до джазу.

Склад оркестру:

- Диригент - Олексій Вікулов;

- Вокал: Віталій Костенко і Маргарита Мелешко;

- Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон-альт, саксофон-сопрано), Станіслав Сластьон (саксофон-тенор), Марія Зубкова (саксофон-альт), Роман Козіонов (саксофон-баритон), Богдан Сичевський (саксофон-тенор);

- Труби: Володимир Спасиченко, Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Микола Гірдюк, Дмитро Мальме;

- Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников;

- Ритм-група: Костянтин Маркочань (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара), Руслан Ядвіжін (бас-гітара).

Зустрічайте Національний академічний духовий оркестр України з програмою Christmas Jazz Songs 5 січня в Будинку Архітектора, вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00.


2018-01-05 19:00:00
2018-01-05 21:00:00

Про Нас

Колектив до нині є першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу

Карта

Знайти нас в соцмережах

Наша адреса

КИЇВ, Україна
Володимирський узвіз, 2-Б
тел. +38(044)278 6471