Афіша

ДЖАЗ НА ПЛЯЖІ

ДЖАЗ НА ПЛЯЖІ

09 Серпень 2018, 20:00

Інформація

Різні напрямки джазу, легендарні джазмени та їх найвідоміші композиції — все це в один вечір на узбережжі ЮБК. У програмі вечора хіти Елли Фіцджеральд, Ширлі Бессі, Френка Сінатри, Джеймса Брауна, Рея Чарльза, Хербі Хенкока, і Чіка Коріа. А також найкраще з репертуару оркестрів: Гленна Міллера, Дюка Еллінгтона, Каунта Бейсі, Бені Гудмена, і Гордона Гудвіна.

Серед культових композицій, прозвучать:

  • Feeling Good - Newley, Leslie Bricusse
  • Sing, Sing, Sing - Louis Prima
  • Hit The Road Jack - Percy Mayfield
  • Can`t Buy me Love - John Lennon, Paul McCartney
  • I Know Why - Glenn Miller
  • It Don’t Mean A Thing - Duke Ellington, Irving Mills

У цей вечір класика джазу заграє новими фарбами в звучанні духової партитури. Незабутні мелодії виконають віртуози Національного Академічного духового оркестру.

Колектив був заснований в 1979 році за ініціативою Спілки композиторів України, як Державний духовий оркестр. До цього дня він є одним з провідних музичних колективів країни, першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу. Оркестр — постійний учасник престижних музичних фестивалів країни, мистецьких свят та урочистостей. Неодноразово з успіхом представляв українське музичне мистецтво за кордоном — брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і Німеччині.

2018-08-09 20:00:00
2018-08-09 22:22:00

Про Нас

Колектив до нині є першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу

Карта

Знайти нас в соцмережах

Наша адреса

КИЇВ, Україна
Володимирський узвіз, 2-Б
тел. +38(044)278 6471