Афіша

ZE BEST CINEMA MUSIC - HOLLYWOOD

ZE BEST CINEMA MUSIC - HOLLYWOOD

14 Березень 2018, 19:00 Сохранить в календаре

Будинок Архітектора вулиця Бориса Грінченка, 7, Київ, Україна

Інформація

7 лютого зустрічайте Національний Академічний духовий оркестр України в рамках проекту Ze Best Cinema Music. У програмі «Hollywood» будуть представлені кращі саундтреки з кінофільмів американської фабрики мрій.

Музика завжди викликає у нас асоціативне сприйняття, бентежачи спогади, переживання і моменти щирої радості. А музика з улюблених кінофільмів здатна перенести нас в той самий час, в ті самі моменти, і в той самий сюжет. Найчастіше, саме вона стає ключовим фактором успіху фільму. Без музики голівудський кінематограф до такої міри втратив би своє емоційне забарвлення, що не завоював би і половини тієї популярності, що має.

У програмі концерту будуть представлені саундтреки з фільмів: Супермен, Зоряні війни, Бетмен, Гладіатор, Сніданок у Тіффані, 007 Координати Скайфолл, Аватар, Місія нездійсненна, Охоронець, Джеймс Бонд 007, Горець, Імперія сонця, Пірати Карибського моря.

Національний Академічний духовий оркестр - один з провідних музичних колективів країни, створений як Державний духовий оркестр в 1979 році за ініціативою Спілки композиторів України, і в даний час є першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу. В активному концертному репертуарі оркестру представлені всі музичні жанри - від класики до джазу. Жанрова різноманітність концертних програм - характерна риса колективу, яка підкреслює його художню унікальність.

Склад оркестру:

Диригент - Олексій Вікулов 
Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон альт, саксофон сопрано), Станіслав Сластьон (саксофон тенор), Марія Зубкова (саксофон альт), Роман Козіонов (саксофон баритон), Богдан Сичевський (саксофон тенор) 
Труби: Володимир Спасиченко, Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Микола Гірдюк, Дмитро Мальме 
Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников 
Ритм-група: Костянтин Маркочань (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара), Руслан Ядвіжін (бас гітара) 
Солістка: Маргарита Мелешко 

Чекаємо вас на вечір музики з кино 7 лютого в Будинку Архітектора, за адресою вул. Бориса Грінченка, 7.


2018-03-14 19:00:00
2018-03-14 21:00:00

Про Нас

Колектив до нині є першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу

Карта

Знайти нас в соцмережах

Наша адреса

КИЇВ, Україна
Володимирський узвіз, 2-Б
тел. +38(044)278 6471